Dla sponsorów

Strona główna » Dla sponsorów

„Biada mi, gdybym nie głosił Ewangelii!” (1 Kor 9,16b)

Jako chrześcijanie jesteśmy odpowiedzialni za wzrost poziomu ufności i nadziei w świecie. Chcąc dotrzeć z przekazem Dobrej Nowiny do każdego człowieka, proponujemy Państwu zaangażowanie w projekt Społeczno-informacyjna sieć tablic reklamy zewnętrznej – Przyjazny bilbord.

Na terenie poszczególnych parafii powstaje sieć bilbordów promujących treści ewangeliczne. Na nich będziemy mogli umieszczać treści proklamujące wiarę.

Jak zostać darczyńcą bilbordów?

Jeżeli Wy również nosicie w swoim sercu pragnienie dzielenia się z innymi wiarą, lecz za bardzo nie wiecie, jak to zrobić, prosimy o kontakt z naszą Fundacją. Możecie Państwo współuczestniczyć w działaniach Fundacji. Zależnie od tego, jaką decyzję podejmiecie, możecie pozostać anonimowym darczyńcą bądź też umieścić swojego logo lub dane teleadresowe na naszych plakatach (przykład w zakładce „Dokumenty”).

Bilbordy wyklejane są co miesiąc. Wtedy też można dodać do nich nowego sponsora. Miesięczny kontakt masowego odbiorcy z reklamą typu outdoor wynosi około 615 tys. kontaktów.